Agriservis, spol. s r.o.

 

GOLFOVÉ TRAVNÍ SMĚSI

FAIRWAY 1 - vysoce kvalitní

  • 50 % jílek vytrvalý PRESIDIAN
  • 50 % lipnice luční EVORA

Vysoce kvalitní směs pro náročné využití, vytváří hustý trávník sytě zelené barvy vysoké estetické hodnoty. Díky složení – jílek a lipnice – má velmi vysokou odolnost vůči sešlapávání a velmi dobře regeneruje. Všechny komponenty snáší sekání i na výšku 10-15 mm. Směs není vhodná pro zastíněné plochy. Je vhodná pro zakládání i dosévání fairwayí.

Výsevek: 25 g/m2

TEE – rychlý růst

  • 10 % lipnice luční EVORA
  • 90 % jílek vytrvalý PRESIDIAN

Tato směs se vyznačuje rychlým vzcházením a rychlým počátečním vzrůstem. Velmi rychle tvoří kompaktní drn. Trávník je velmi odolný vůči sešlapávání a je vytrvalý. Vytváří hustý porost sytě zelené barvy s dobrou estetickou hodnotou a velmi dobrou odolností vůči chorobám. Je vhodný jak pro přísev tak i pro nové zakládání odpališť. Lze ho vysévat od časného jara až do konce srpna.

Výsevek: 25-30 g/m2

ROUGH 1 – odolná proti suchu

  • 10 % lipnice luční EVORA
  • 90 % kostřava rákosovitá SITKA

Tato směs se vyznačuje velmi tmavou zelenou barvou. Hodí se na barevné ohraničení fairwayí, k výsevu semiroughů. Díky kostřavě rákosovité je vysoce suchovzdorná – svoji tmavou barvu neztrácí ani při velmi vysokých teplotách v létě. Vyznačuje se velmi dobrou mrazuvzdorností. Minimální výška sečení je 25 mm. Má vynikající odolnost vůči houbovým chorobám. Nepotřebuje pravidelnou závlahu. Směs je možné vysévat od jara až do konce září. Snáší velmi vysokou zátěž, je možné ji použít i pro zatravnění parkovišť.

Výsevek: 30 g/m2